Jméno
Email
Časté dotazy a odpovědi
Pro koho je určen Golf Mobile Boomerang®?

Golf Mobile Boomerang je určen pro golfové hráče, kteří nemají tolik možností a času potřebný k návštěvě golfových hřišť a kteří se chtějí v golfu trvale zdokonalovat.

Golf Mobile Boomerang odhalí kouzlo golfu i začátečníkům nebo lidem, kteří golf ještě nikdy nehráli.

Golf Mobile Boomerang účinně pomáhá při výuce hráčů na jakékoli úrovni (od začátečníků až pro profesionály).

Golf Mobile Boomerang řeší absenci golfu v hotelech a rekreačních zařízení a otevírá možnosti nabízet golfové služby bez velkých investic a bez nutnosti velkého prostoru.

Golf Mobile Boomerang vhodně doplní ostatní sporty ve sportovních klubech a školách, na všech úrovních.

Jak je Golf Mobile Boomerang® velký?

GOLF MOBILE BOOMERANG je přenosný , lehce ovladatelný přístroj vážící 4,6 kg s 12V zdrojem umožňujícím až 500 odpalů bez dobíjení, o rozměrech 340x280x200 mm.

Mohu realizovat odpaly v omezeném prostoru?

Ano, můžete. Golf Mobile Boomerang umožňuje nastavit vzdálenost, na které je míček dobrzděn od 27m do 57 metrů, přičemž a displeji zobrazí skutečnou (nebrzděnou) vzdálenost odpalu. Po dopadu míčku (ve vzdálenosti 27-57m) jej Golf Mobile Boomerang vrátí zpět do místa odpalu a trenažér je připraven k dalšímu odpalu.

Co se vlastně stane poté, co odpálíte míček?

Po odpalu, vidíte skutečný směr a výšku letu míčku. Míček je dobrzděn na zvolené vzdálenosti (27-57m). Reálná délka a rychlost odpalu je zobrazena na displeji.

Jak Golf Mobile Boomerang šetří peníze?

Golf Mobile Boomerang šetří peníze, jelikož k tréninku golfu není nutná návštěva golfového hřiště či klubu. Navíc šetří i čas, který je potřebný k přepravě na hřiště. Nabízí možnost trénovat golf v soukromí a místech, kde není golfové hřiště v dosahu.

Jaký terén a povrch je vyžadován?

Golf Mobile Boomerang lze využít na jakémkoli terénu a povrchu. Tráva, asfalt, písek, voda, sníh atd. Lze trénovat i na ploché střeše, na lodi, na pláži, v hale či jinak omezeném prostoru. Golf Mobile Boomerang je celoročně využitelné zařízení.

Kolik odpalů lze provést, aniž by bylo nutné trenažér dobít?

Jak dlouho vydrží nabití baterie je odvislé od podmínek, za kterých je trenažér používán (vzdálenost jednotlivých odpalů, rychlost a odpor při návratu míčku, povrch a terén, na kterém se hraje). Za ideálních podmínek lze zahrát až 900 odpalů na jedno nabití.

Kolik odpalů vydrží míček, než je nutné jej vyměnit?

Životnost míčku je závislá na několika parametrech:
- s jakou silou je míček odpalován
- na typu hole
- na úrovni hráče
- na povrchu a terénu, na kterém je trénink realizován

Obecně lze říci, že míček má o 10% nižší životnost než míček, který nebyl upraven pro golfový trenažér.

Kolik odpalů vydrží vlasec, než je nutné jej vyměnit?

Životnost vlasce je závislá na několika parametrech:
- na rychlosti a vzdálenosti jednotlivých odpalů
- na nastavené vzdálenosti, na které je míček brzděn
- na povrchu a terénu, na kterém je trénink realizován
Obecně lze říci, že životnost vlasce bude nejdelší, pokud bude délka jednotlivých odpalů kolem 100 m, dolet míčku bude nastaven na 57 m linka bude hráno na rovné nízko střižené trávě. Na základě provedených zátěžových testů lze říci, že životnost vlasce je delší než 5.000 odpalů. V některých případech dosahovala až 30.000 odpalů.

Jak se ve srovnání se skutečností odchyluje vypočtená vzdálenost odpalu?

Vzdálenost je počítána na základě využité velmi sofistikovaného software a lze konstatovat, že odchylky od skutečnosti jsou zanedbatelné. Trenažér byl testován instruktory golfu, kteří potvrzují, že výpočet vzdálenosti i rychlosti odpalu je velmi přesný.

Co znamená režim PITCH?

Režim PITCH slouží pro nácvik krátkých odpalů. V režimu PITCH není míč řízeně brzděn, slouží výhradně ke krátkým příhrám. Na displeji se přitom u vzdálenosti („vzd") objeví maximální povolená délka vlasce.

Co znamená kalibrace hole?

Tato funkce je určena pro golfisty, kteří chtějí znát průměrnou délku svých odpalů jednotlivými holemi. Trenažér vyhodnotí nejen délku posledního odpalu, ale i průměr, do kterého jsou započítány všechny odpaly právě hrané hole.

Lze umístit míč na podložku jakýmkoli způsobem?

Při položení míče na podložku, je nutno dodržet tři pravidla:

  1. Ujistěte se, že poutko míčku, kterým je provlečen vlasec je ve směru odpalu míčku, dolů směrem k podložce, a nikdy ne vůči holi, kterou používáte k odpalu míčku (hůl by mohla vlasec poškodit).
  2. Ujistěte se, že vlasec není omotán kolem vodící teleskopické tyče ani žádné jiné překážky. Je třeba si uvědomit, že míček po odpalu dosahuje vysoké rychlosti.
  3. Vlasec musí být volně odvinutelný z cívky.
Copyright ® 2009 Golf Boomerang Ltd. | Powered by Agiro.cz